Bijeenkomst

17 juni: Hit or Miss - Fostering dynamic ecosystems

Twee bijeenkomsten Neth-ER, VH, MBO Raad en TNO over innovatie-ecosystemen

Europa staat voor grote maatschappelijke uitdagingen, variërend van de digitale en groene transitie tot gezondheid en veiligheid. Alleen door innovatie en samenwerking van verschillende belanghebbenden op regionaal, nationaal en Europees niveau, kunnen we deze grote uitdagingen aangaan. In dat kader organiseert Neth-ER (Netherlands house for Education and Research) samen met de VH, de MBO Raad en TNO op 17 en 28 juni bijeenkomsten over innovatie-ecosystemen.

  • 17 juni: 'Hit of Miss - Bevorderen van dynamische ecosystemen', georganiseerd door de VH en de MBO Raad
  • 28 juni: 'Orchestrating Innovation - The role of Europe', georganiseerd door TNO

De voertaal tijdens deze bijeenkomsten is Engels.

Save the date: Join our innovation ecosystems events on 17 and 28 June