Bijeenkomst

Nationale LLO-Conferentie LLO-Katalysator

Op donderdag 29 februari 2024 organiseert de LLO-Katalysator de Nationale LLO-Conferentie in het Spant! in Bussum.

Een Leven Lang Ontwikkelen. Dat mag gevierd worden, vinden we bij LLO-Katalysator. Want zeg nou zelf, wat is er nu leuker om je verder te ontwikkelen en zo nieuwe mogelijkheden voor jezelf te creëren? Met de betrokkenen bij het versnellen van een leven lang ontwikkelen willen we vandaag al lerend een feestje vieren. Laten we van de grote transities die op ons afkomen, kansen maken. En laten we elkaar vandaag vooral inspireren!

Programma
09.15 uur - Registratie & ontvangst
10.00 uur - Plenair programma onder leiding van Nathan de Groot, in gesprek met demissionair minister Dijkgraaf, een verkenning van de grootste misvattingen over LLO via een divers panel met prikkelende stellingen en lessen uit de regionale praktijk.
12.00 uur - Break-out sessies naar keuze binnen drie thema's: LLO-vraag, LLO-aanbod en hoe je LLO in het werkveld realiseert. 
13.00 uur - Netwerklunch
14.00 uur - Live Podcast van Tjip de Jong, dé 'Tjipcast' (optioneel)
15.00 uur - Einde programma

Aanmelden
Meer informatie over het programma en aanmelden: https://event.congresbureau.nl/lloconferentie/4969929