Bijeenkomst

Zestor Werkdrukconferentie: Diep duiken in werkdruk & welzijn

Hoewel docenten in het hbo over het algemeen tevreden zijn met hun baan en putten uit energiebronnen om stress te compenseren, geeft een derde aan mentaal uitgeput te zijn na een werkdag. Uit onderzoek van Zestor zijn verschillende variabelen naar voren gekomen die invloed hebben op dit fenomeen. En wat blijkt? Aandacht voor persoonlijk welzijn blijkt een positief effect te hebben.

Op 5 maart gaan we tijdens de Zestor conferentie dieper in op werkdruk variabelen en hoe we ze kunnen beïnvloeden. We starten de dag met een panelsessie onder leiding van onze dagvoorzitter Jurre Geluk, waarbij het rapport ‘Welzijn en werkdruk in het hbo’ centraal staat. In het onderzoek is gekeken naar de invloed van energiebronnen en stressfactoren op de mentale uitputting, betrokkenheid en bevlogenheid van hbo-medewerkers. Meer aandacht besteden aan persoonlijk welzijn blijkt positieve effecten te hebben. De inspiratietours bieden je diepgaande inzichten en praktische handvatten die je helpen om welzijn te verhogen en effectief met werkdruk om te gaan.

Voor het volledige programma en inschrijven kijk je hier: https://zestor.nl/diep-duiken-in-werkdruk-welzijn.