Bijeenkomst

HBO Fietstocht van het Noorden

Vrijdag 23 augustus 2024 vindt de HBO Fietstocht plaats: dé sportieve netwerkdag voor iedereen die werkzaam is in het hbo. Fiets jij mee? 

Dit jaar organiseert de Hanzehogeschool Groningen de tocht. Er zijn drie mooie routes uitgestippeld door de provincie Groningen van 50, 75 en 100 km. De start en finish zijn bij de Hanzehogeschool op de Zernikecampus in Groningen. We starten rond 9 uur en je kan meedoen met je gewone fiets, een e-bike of racefiets. Dat maakt niet uit. 

Aanmelden
Je kan je aanmelden via deze link. Je hoeft je niet op te geven als team, je kan ook meedoen als individu. We gaan fietsen in groepen van maximaal 20 personen. Uiteraard zorgen wij voor een goede lunch, een borrel en warm buffet als afsluiter. 

Mochten er nog vragen zijn, stuur dan een e-mail naar HBOfietstocht@org.hanze.nl.

We kijken ernaar uit om je te mogen ontvangen!

Organisatieteam HBO Fietstocht 2024
Hanzehogeschool Groningen