Bijeenkomst

Dag van de Medezeggenschap 2022

Het ISO, de VH, UNL, LSVb, LOF, VMH en LOVUM organiseren ook dit jaar de Dag van de Medezeggenschap. Deze dag zal zoals gebruikelijk weer in het teken staan van de resultaten van de tweejaarlijkse medezeggenschapsmonitor.

Tijdens deze dag zullen we in gesprek gaan met de Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Robbert Dijkgraaf, en andere interessante sprekers. We gaan het onder ander hebben over de huidige staat van de medezeggenschap. Daarnaast zullen we jullie de kans geven om interessante ideeën en best practices uit te wisselen.

Dit evenement is gratis toegankelijk voor betrokkenen bij de medezeggenschap van hogescholen en universiteiten. Bezoek de pagina van dit evenement om het programma van dit jaar te bekijken, en om je aan te melden.