Bijeenkomst

UAS4EUROPE Croissant Event - Horizon Europe

UAS4EUROPE organiseert op dinsdag 25 september a.s. het jaarlijks terugkerende 'Croissant Event'. Het event richt zich op het nieuwe Europese onderzoeks- en innovatieprogramma voor 2020-2027: Horizon Europe. Daarbij zal expliciet worden ingegaan op de rol van hogescholen in dit nieuwe programma. De bijeenkomst vindt deze editie plaats bij de Nederlandse Permanente Vertegenwoordiging in Brussel. 

Sprekers tijdens deze bijeenkomst zijn:  

  • Jean-David Malo, Director, DG RTD (tbc)
  • Ronald van Roeden, Dep. Permanent Representative of the Netherlands to the European Union 
  • Angelika Niebler, MEP, European Parliament
  • Henrik Wolff, 2018-2019 Representative of UAS4EUROPE, President of UASnet
  • Marjolijn Brussaard, President ArtEZ University of Arts 
  • Johann Kastner, Vice-President, UAS Upper Austria 

Aanmelden
Het evenement is vrij toegankelijk, en staat open voor zowel bestuurders als beleidsadviseurs van de hogescholen. U meldt zich vooraf aan via dit formulier

Datum, tijd en locatie

Meer informatie? 
Contactpersonen vanuit de Vereniging Hogescholen zijn Sander Hees, beleidsadviseur internationalisering (e-mail), en Naomi Krekelberg (e-mail) , UAS4EUROPE-trainee. Bezoek voor meer informatie over Horizon Europe de website van de Europese Commissie, of bekijk deze animatie: