Bijeenkomst

Training leden examencommissies hogescholen 4 en 5 maart en 17 mei 2021

De Vereniging Hogescholen organiseert in het voorjaar van 2021 de hooggewaardeerde training voor leden van examencommissies van hogescholen. Centraal staan de onderwerpen juridische deskundigheidsbevordering (door Philip Coté), toetsdeskundigheid (door Dominique Sluijsmans), en dilemmatraining (door Frans de Vijlder).  

Data  
De training vindt digitaal plaats op donderdag 4 maart 2021 van 13.30 - 16:30 uur en vrijdag 5 maart van 9:00 - 16:00 uur. De derde dag zal op maandag 17 mei 2021 van 10:00 - 16:30 uur plaatsvinden.  

Aanmelden en deelnamekosten  
Deze training is uitsluitend voor de leden van de Vereniging Hogescholen. De kosten van deze driedaagse training bedragen € 500,-. De aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst. Eventueel wordt een wachtlijst gehanteerd. Maar wacht niet te lang, want vol = vol!

De training is vol.

Voor vragen kunt u contact opnemen met evenementen@vh.nl