Bijeenkomst

Training leden examencommissies 26 en 27 september en 3 november 2022

De Vereniging Hogescholen organiseert in het najaar van 2022 een extra training voor leden van examencommissies van hogescholen. Centraal staan de onderwerpen juridische deskundigheidsbevordering (door Philip Coté), toetsdeskundigheid (door Bart Roosenboom), en dilemmatraining (door Frans de Vijlder).  

Data en adressen
De training vindt plaats op maandag en dinsdag 26 en 27 september 2022 (start: maandag 15.00 uur en eindigt op dinsdag om 17.00 uur, inclusief overnachting en catering), en op donderdag 3 november 2022. De eerste twee dagen van de training vinden plaats in Hotel & Congrescentrum Mennorode, Apeldoornseweg 185, 8075 RJ Elspeet. De derde trainingsdag is in Congres- en Vergadercentrum Domstad in Utrecht.

Aanmelden en deelnamekosten  
Deelname aan de training staat open voor deelnemers van bij de VH aangesloten hogescholen. De kosten voor deelname (inclusief verblijf en catering) bedragen €800,= De training is volgeboekt. 

Voor vragen of plaatsing op de wachtlijst kunt u contact opnemen met evenementen@vh.nl.