Bijeenkomst

Educational Pioneers and Innovators Conference - EPIC

Van 30 mei – 1 juni komen onderwijsinnovatoren bijeen in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam tijdens EPIC, the Educational Pioneers and Innovators Conference. Ben jij er ook bij? Early bird tickets zijn vanaf nu te koop via www.epic-conference.nl en beschikbaar tot en met 31 maart. Je kunt kiezen voor full conference tickets, one-day tickets en online access tickets.

Een EPIC programma
Op EPIC kun je een inspirerend programma verwachten vol technologische innovaties in het hoger onderwijs. Het programma van EPIC biedt een variëteit aan workshops, keynotes, presentaties en paneldiscussies. Er is volop gelegenheid om te netwerken en er zijn demo’s van de nieuwste technologie en innovaties.

EPIC thema’s
Het programma van EPIC is opgebouwd rond zes thema’s:

  • Driving sustainable change in higher education
  • Enhancing digital skills
  • Making education more flexible 
  • Towards digital (open) educational resources 
  • Safe and reliable use of learning analytics 
  • Technology-enhanced education

Partners
EPIC biedt partners tal van mogelijkheden om bij te dragen aan EPIC. Wil je deel uit te maken van EPIC als partner of leverancier? Neem dan contact op met Thierry Trampe via thierry.trampe@surf.nl.

Meer weten?
Wil je meer weten over het programma van EPIC? Of wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ga naar de www.epic-conference.nl en blijf up-to-date.

We zien je graag op EPIC!