Bijeenkomst

Start campagne Be an Engineer

Met grote thema’s als energietransitie, klimaatneutraal en verduurzaming is het juist nu nóg belangrijker om anders om te gaan met technisch talent. Het landelijk initiatief Be an Engineer komt met een concrete aanpak voor het verminderen van het nijpende tekort aan technisch talent voor de toekomst.

Instromers die niet technisch opgeleid zijn en tóch een technische baan ambiëren kunnen aan de slag in de technische branche. Be an Engineer is opgestart in samenwerking met maar liefst vijf hogescholen, grote spelers uit het werkveld en door Techniek Nederland en Wij Techniek om extra technisch talent aan te trekken. De connectie tussen bedrijven en kandidaten wordt tot stand gebracht en het talent gaat betaald werken & leren.

Wil je meer weten? Schrijf je nu in