Actualiteit

UASNL lanceert Engelstalige website

Universities of Applied Sciences Netherlands (UASNL) heeft een Engelstalige website gelanceerd: www.uasnl.eu. Daarop vind je informatie over het type onderzoek, de betrokken instellingen en mooie voorbeelden van succesvolle projecten. UASNL is een groep Nederlandse hogescholen die samenwerken aan het profileren van praktijkgericht onderzoek in Europa. Sinds september 2019 heeft UASNL een EU Office in Brussel om als vooruitgeschoven post een Europees netwerk te bouwen, en het Nederlands praktijkgericht onderzoek in Europa te promoten.

De 14 bij UASNL aangesloten hogescholen werken aan praktijkgericht onderzoek vanuit diverse expertises. Wat het onderzoek kenmerkt is de nadruk op maatschappelijke impact, samenwerking met regionale partners en het gebruiken van onderzoeksresultaten voor het professionaliseren van het onderwijs. 

Wil je meer weten over UASNL? Neem dan contact op met Eelko Steenhuis, coördinator EU Office, via steenhuis@uasnl.eu .