Actualiteit

Reactie hogescholen op consultatie Europese Innovatie Raad

Internationaal 2

Carlos Moedas, Europees commissaris voor Onderzoek, Wetenschap en Innovatie, lanceerde onlangs een ‘call for ideas’ om ideeën aan te dragen voor de op handen zijnde Europese Innovatie Raad. De Vereniging Hogescholen is lid van, en bemant het secretariaat van het UASnet, het Europese netwerk van hogescholen. Het UASnet heeft samen met vier andere Europese hogescholen netwerken deze reactie geschreven op de call for ideas van Moedas.

Het UAS4EUROPE platform is een initiatief van het UASnet, EURASHE, Hochschule Bayern e.V, swissuniversities en de Österreichische Fachhochschul-Konferenz. Het platform wordt officieel gelanceerd op 31 mei in Brussel, door middel van een position paper overhandiging aan Robert-Jan Smits van de Europese Commissie.