Bijeenkomst

Anders organiseren in het hbo: denken, delen, doen - Jaarcongres Zestor 2017

Jaarcongres zestor 2017

Op 3 oktober 2017 vindt het grote Zestorcongres plaats. Het thema van dit jaar is ‘Anders organiseren in het hbo’. Tijdens dit congres delen we hoe toekomstgericht onderwijs vorm krijgt, wat dat betekent voor de organisatie als geheel en voor jouw rol als hbo-professional. Anders organiseren in het hbo, dat nodigt uit tot creatieve en stimulerende werkvormen voor het samen Denken, Delen en Doen! In het programma is er dan ook een breed aanbod van lezingen, workshops, vraaggesprekken, presentaties, debatten, worldcafé's, masterclasses, enzovoort. Laat je verrassen en breng vooral ook je eigen ervaring, visie en verwachting in.

Over Zestor
Zestor faciliteert hogescholen en medewerkers door het in gang zetten van ondersteunende onderzoeksopdrachten en activiteiten in het verlengde van de cao-afspraken rondom onder andere duurzame inzetbaarheid, mobiliteit en professionalisering. Verdere activiteiten ondersteunen de sector bij de invulling en ontwikkeling van de cao.